Rakett69 õpihuvilaager

Loomise kuupäev 23.10.2024
Leisi Koolis lõppes kolmepäevane Rakett 69 õpihuvilaager.

Kakskümmend neli raketlast lahendasid mitmesuguseid loodusteaduslikke ja tehnikaalaseid ülesandeid nelja vahetuva meeskonnana. Esimese päeva teemaks oli loodusnähtused, järgnes päev spiooni temaatikaga ja lõpetuseks kaasahaarav inseneeria valdkond. Võistkonnad võtsid mõõtu laeva ja kompassi ehitamises, salakirja kirjutamises ning kirjutusvahendite testimises. Laagri lõpuks selgusid parimad torni püstitajad ja osavamad lennuki lennutajad.

Raketijuht bioloogiaõpetaja Margus tänab kõiki raketlasi ja raketibaasi abistajaid. Leisi Koolis toimunud õpihuvilaagrit korraldas AHHAA Teaduskeskus ja rahastas Haridus- ja Teadusministeerium.

Võimalusel kohtume teaduse- ja tehnikahuviliste õpilastega ka järgmistel koolivaheaegadel.

Viimati muudetud 23.10.2024.