Klassikaraadio korraldas rahvusvahelisel muusikapäeval kaheksandat korda e-viktoriini. Muusikapäeva viktoriini lahendas 3000 muusikasõpra. Viktoriini lahendasid igas vanuses muusikasõbrad üle Eesti ning paljudes koolides suisa terve klassiga. Kollektiivselt otsiti vastuseid küsimustele ka Leisi Koolis.
Ühislahendamisest võtsid osa ka Eesti Riiklik Sümfooniaorkester, Rahvusooper Estonia solistid ja Teater Vanemuine muusikud.

Muusikasõbrad said tänavu end proovile panna kahes mälumängus – lisaks traditsioonilisele muusikapäeva viktoriinile oli eraldi mäng pühendatud ka Ringhäälingu 95. aastapäevale. Mõlemas viktoriinis olid vastuvariantidega küsimused nii klassika, džässi kui ka popmuusika vallast.

Muusikapäeva viktoriini lahendas 100 protsenti õigesti 300 lahendajat. Raadioviktoriini lahendati täiesti õigesti 40 korral.

Tänavuse viktoriini küsimused koostasid Klassikaraadio ja Raadio 4 toimetajad ning Raadio 2 muusikajuht Erik Morna. Tehniline teostus Alo Mihkelson.

Viktoriinil osalejate vahel loositi välja hulgaliselt auhindu ja Leisi kool sai auhinnaks suure tordi, mis siis üheskoos viktoriinis osalejatega ära söödi. Tordi andsid üle inimesed Klassikaraadiost.

245266369 1980024212153482 251280440184405825 n

2021  Leisi Kool   globbers joomla templates