Alates 3.maist on kooli kontaktõppele oodatud 1.- 4.klassi  ja 9.klassi õpilased.  5. - 8.kl õpilased jätkavad distantsõppes, välja arvatud need, keda on õpetaja kooli kutsunud kindlal päeval või kindlaks kella ajaks.

Sise- ja välisõppe reeglid, mida tuleb järgida:
1. Kooli sisenedes peab esimesel võimalusel pesema või desinfitseerima käsi. (https://www.terviseamet.ee/sites/default/files/Nakkushaigused/Trukised/handwashing-poster_est.pdf )
2. Koolihoones peab kandma kaitsemaski. Nimetatud kohustus ei laiene alla 12-aastastele lastele. Kui maski kandmine ei ole tervislikel põhjustel, töö või tegevuse iseloomu tõttu või muid olulisi põhjuseid arvestades võimalik, soovitame kanda visiiri.  (https://www.terviseamet.ee/sites/default/files/Nakkushaigused/Trukised/maski_kasutamine_a3_est_.pdf )
3. Siseruumides käiakse vahetusjalatsites. Minnes õue, ka vahetunnis, tuleb vahetada jalanõud.
4. Kui ilm lubab, saab puhata vahetunnis kooliõues, järgides 2+2 reeglit. Kooli territooriumilt lahkumine, sh poes käimine on õppetöö ajal ja vahetunnis keelatud. (Poodi saab minna pärast koolipäeva lõppu)
5. Tundi alustab ja lõpetab õpetaja. Vahetunnis tuleb jälgida õpilasel kellaaega, sest tundi hilineda ei tohi. (Koolikell ei tööta ja tunni toimumise ajad võivad nihkuda klassiti.
6. Haigustunnuste korral peab pöörduma õpetaja või kooliõe poole, kes teavitab lapse haigestumisest kooli juhtkonda. Haige isoleeritakse teistest medõe kabinetti, kus tuleb oodata vanema tulekut.
7. Ägedate ülemiste hingamisteede viirusnakkuste sümptomite (köha, nohu, kurguvalu, palavik, üldine halb enesetunne, ebatavaline väsimus) tekkimisel peab jääma koju ning võtma esimesel võimalusel ühendust perearstiga või perearsti nõuandeliiniga 1220, kust antakse edasised juhised.
8. Viimase kuue kuu jooksul koroonaviirusest põhjustatud haiguse läbipõdenud või kahe doosiga vaktsineeritud isikud ei pea jääma lähikontaktsena eneseisolatsiooni.

PIKAPÄEVAEINET saab  esmaspäevast - neljapäevani.  Reedel pikapäeva toitlustamist ei toimu.

HUVIRINGID veel ei tööta, bussi saab oodata oma koduklassis,  aatriumis  või kooliõues.

Hommikune bussiliiklus on tavapärane.

Koju saab:
Buss nr 4205  -  14:19 Leisi Kool - Leisi Vallamaja - Leisi - Triigi - Oitme - Võlupe teerist -  Roobaka -    Nihatu  - Tareste - Pärsama - Koikla - Koikla teerist - Lõpi - Räägi - Tika - ........ Kuressaare

3.05 - 6.05
Koolibuss   - 14:20   Leisi kool - Parasmetsa - Nurme - Laugu - Soela - Pammana - Murika - Metsküla - Poka - Asuka
Koolibuss  -  15:00   Leisi Kool - Angla - Karja - Pamma - Purtsa - Selja - Ratla

Reedel, 7.05
Koolibuss - 13:20 Leisi kool - Parasmetsa - Nurme - Laugu - Soela - Pammana - Murika - Metsküla - Poka - Asuka
Koolibuss - 14:00 Leisi Kool - Angla - Karja - Pamma - Purtsa - Selja - Ratla

2021  Leisi Kool   globbers joomla templates