Leisi Keskkool

Taotluste vastuvõtt 2018/2019. õppeaastal 1. klassi õppima asuvatele lastele elukohajärgse kooli määramiseks toimus 15.-31. märtsini.

Munitsipaalüldhariduskoolides tagatakse õppimisvõimalus õpilastele, kelle elukoha aadressiks on rahvastikuregistri järgi Saaremaa vald. Vabade kohtade olemasolul võetakse vastu õpilased, kelle rahvastikuregistrijärgne elukoht ei ole Saaremaa vald.
Elukohajärgse kooli määramisel lähtutakse kooli õppekohtade arvust, arvestades oluliste asjaoludena esmajärjekorras õpilase elukoha lähedust koolile, sama pere teiste laste õppimist/vanema töötamist samas koolis ning võimaluse korral vanemate soove.

Esimesse klassi õppima asuva lapse vanem, kes rahvastikuregistri andmetel omab lapsega ühist elukohta või lapse seaduslik esindaja, esitab Saaremaa vallavalitsusele taotluse lapsele elukohajärgse kooli määramiseks kas elektrooniliselt (link: https://haridus.kuressaare.ee/?m=3) või paberkandjal, edastades allkirjastatud taotluse kas kooli või vallavalitsusele (Tallinna 10, 2. korrus, haridus- ja noorsootööosakond).

I klassi astumiseks on vaja esitada järgmised dokumendid:

- Avaldus (kas elektrooniliselt või täidetakse kohapeal)
- Tervisekaart
- Foto

Lisainfo:
Telefonidel +372 457 3248 (kantselei ja direktor)
või +372 457 3254 (õpetajate tuba ja õppealajuhataja).

Küsimusi võib saata ka e-mailiga See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

2018  Leisi Keskkool   globbers joomla templates