NB!
Taotlusi 1. klassi õppima asuvatele lastele elukohajärgse kooli määramiseks saab esitada 15. - 31. märtsini 2020.

Esimesse klassi õppima asuva lapse vanem, kes rahvastikuregistri andmetel omab lapsega ühist elukohta või on lapse seaduslik esindaja, esitab  omavalitsusele taotluse lapsele elukohajärgse kooli määramiseks kas elektrooniliselt hariduse registrite keskkonnas või paberkandjal.
Vanem, kes soovib oma lapsele koolikohta Kuressaares, peab taotluses ära märkima kaks eelistust, kui koolikohta soovitakse väljapoole linna, võib piirduda ühe eelistuse märkimisega.
Vastuvõttu erakooli Luce korraldab kool ise ning vanemad ei pea oma lapse sellesse kooli panekuks taotlust vallale esitama.
Vallavalitsus teavitab taotluse esitanud lapsevanemat elukohajärgse kooli määramisest taotluses märgitud suhtluskanali kaudu ning edastab koolidele nimekirja lastest, kellele see kool on määratud elukohajärgseks kooliks.
Lapse vanem või lapse seaduslik esindaja on kohustatud teavitama kooli või vallavalitsust lapsele määratud elukohajärgse kooli õppekoha vastuvõtmisest, sellest loobumisest või soovist jääda vaba koolikoha ootele mõnes muus koolis, hiljemalt 30. aprilliks.

Kui kaua läheb?       Vallavalitsus teavitab taotluse esitanud lapsevanemat või lapse seaduslikku esindajat elukohajärgse kooli määramisest taotluses märgitud suhtluskanali kaudu esimesel võimalusel.
Õigusaktid: Elukohajärgse munitsipaalkooli määramise tingimused ja kord
Saaremaa valla hariduse registri põhimäärus
Kontakt: Õilme Salumäe, tel 452 5067, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
Lisainfo: Elukohajärgse kooli määramise taotlemisest

Taotlemine elektrooniliselt

Vajalikud sammud: Avage allolev hariduse registrite link ja logige sisse ID-kaardiga või Mobiil-ID-ga. Valige menüüpuust I klass, täitke taotlus ja esitage see.
Link keskkonda: Hariduse registrid

Taotlemine paberkandjal

Vajalikud sammud: Täitke allolev pabertaotluse blankett (blanketi saab ka vallavalitsusest kohapealt).
Edastage allkirjastatud taotlus vallavalitsusele (seoses leviva koroonaviiruse ohuga on täidetud taotlus soovitav jätta vallavalitsuse postkasti aadressil Tallinna 10, Kuressaare).
Blankett: TAOTLUS elukohajärgse kooli määramiseks esimesse klassi astuvale lapsele

I klassi astumiseks on vaja esitada järgmised dokumendid:

- Avaldus (kas elektrooniliselt või täidetakse kohapeal)
- Tervisekaart
- Foto

Lisainfo:
Telefonidel +372 457 3248 (kantselei ja direktor)
või +372 457 3254 (õpetajate tuba ja õppealajuhataja).

Küsimusi võib saata ka e-mailiga See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

2020  Leisi Kool   globbers joomla templates