Leisi Keskkool
1.detsembril osales 12 tublit õpilast Kuressaare Spordihoones toimunud kergejõustiku karikavõistlustel. Saavutasime kolm karikavõitu, kaks II
kohta ja neli kolmandat kohta. Edukaim oli U-14 vanuseklassis võistelnud Christelle-Maria Tamm kahe võidu ja ühe teise kohaga. Esikoha U-16
vanuseklassi  600 meetri jooksus saavutas Õnnely Rahu. Teise koha saavutas U-18 vanuseklassi kõrgushüppes Elisa Mägi. Kuulitõukajad Rainer Simon
(U-16) ja Kristofer Rand (U-14) lõpetasid kolmanda kohaga. Tütarlaste U-14 vanuseklassis saavutasid III koha kõrgushüppes Getter Muul ja 600 meetri
jooksus Luise Mägi. Neljandate kohtadega lõpetasid võistluse Rain Kullamäe, Roland Mägi kahel korral, Õnnely Rahu, Luise Mägi, Kristofer
Rand kahel korral ja Elisa Mägi. Viienda koha saavutasid Emma Kaarde ja Markus Põlluäär. Kooli esindas ka Erik Põlluäär.