Leisi Keskkool

Esmaspäeval, 12. novembril toimus Leisi Keskkoolis poistenädala puhul käesurumise võistlus, mille korraldajateks olid 12. klassi õpilased Peljaane Mänd ja Marko Leiman.

Võistlusvaim tõusis, pärast esimesi võistlejaid. Kohal olid ka pealtvaatajad, kes ise küll osaleda ei soovinud, kuid kes rõõmsalt kaasaelasid.

Teisipäeval, 13. novembril toimus aulas teatevõistlus. Üritust korraldasid 7. klassi Marii ja 9. klassi Elisa. Korraldajate sõnul, oli teatevõistlust väga huvitav teha ning põnev jälgida erinevate ülesannete sooritamist võistlejate poolt.

Kolmapäeval, 14. oktoobril toimus poistenädala puhul rahvastepall, mille eestvedajad olid 5. klassi õpilane Luise ja 12. klassi õpilane Laura Brigitta. Mäng pani klassi töötama ühtse 6-liikmelise meeskonnana ning kasutama erinevaid strateegiaid, et vastasvõistkonda võita. Edukaimateks mängijateks osutusid 1., 4. ja 6. klass.

Neljapäeval, 15. novembril toimus kooli aulas autode meisterdamine. Valmis 5 pappkastist autot, kaunistatud värvide, paberite ja kleepsudega. Reedel kohtunikele autot esitledes selgusid autode erilised omadused ja laste lõputu fantaasia.

Eriauhinnad:

1. Klass- Kõige kõikvõimsam auto