Leisi Kool
Saaremaa Koolinoorte 2021.a sisekergejõustiku meistrivõistlused

269627869 2031841650305071 258391192540037249 n
11. detsembri hommikul sõitsid kolm Leisi Kooli õpilast Kuressaare Spordikeskusesse kergejõustiku meistrivõistlustele. Kooli esindasid Kädi Aulik (4.klass), Arkos Raian King (6.klass) ja Kristofer Rand (7.klass).
Kädi Aulik (U14T) osales oma esimesel kergejõustiku võistlusel kolme alaga (kõrgushüpe, kaugushüpe ja 60 m jooks). Tema parimaks tulemuseks oli kaugushüppe 5.koht (3.63).
Arkos Raian King (U16P) võistles neljal alal (kaugushüpe, kõrgushüpe- väljaspool arvestust, 60 m jooks ja 600 m jooks). Tema lõpetas oma pika võistluspäeva 600 m jooksu 3.kohaga (1.57,9).
Kristofer Rand (U16P) oli esimene kes sellel päeval võistlema hakkas ja saavutas kohe meistritiitli kuulitõukes (10.84). Veel jäi võistelda kahel alal kõrgushüppes ja 600 m jooksus. Nendel aladel oli Kristofer samuti edukas, saavutas kõrgushüppes 2.koha (1.50) ja 600 m jooksus 2.koha (1.54,4).