Viimane nädal enne koolivaheajale jäämist oli stiilinädal, kus iga päev oli eriilmeline.

Esmaspäeval olime sügisvärvides, teisipäeval kandsime aksessuaare, kolmapäev oli roosa ja roosiline, neljapäev mütsi- ning sokipäev ja reede vahva kostüümipäev. Teisipäeval ja neljapäeval oli võimalik aatriumis Just Dance järgi vahetundides tantsu vihtuda.

Kolmel päeval oli võimalus hääletada stiilseima kaaslase poolt. Šokolaadimedali ja kiidukaardi said Kerttu Põlluäär ja Martin Lõžin 1. klassist; Kerttu Kane 2. klassist; Adeele Kane, Kristofer Kuus 3. klassist; Mia Humal, Ignete Vanem ja Karla Vohu 4. klassist; Kaisi Gretel Kane 5. klassist, Reinhard Simon 6. klassist, Emma Kaarde ja Juhan Heinlaid 8. klassist, Lauraly Trei, Kristina Rand 9. klassist. Aktiivseimad osalejad olid 1 . - 5. klass, kes kõik kiidukaardi ja kommikoti välja teenisid.

Reedel esines 4. - 9. klassi õpilastele stilist-koolitaja Keete Viira, kes rääkis stiilist, moest, juuksehooldusest, soengutest, kuid eelkõige iseendaks jäämisest.

2021  Leisi Kool   globbers joomla templates