Õpilased kolmandatest ja neljandatest klassidest üle Eesti kogusid oktoobris ja novembris ilmaandmeid, osaledes meteoroloogilises harrastusteaduslikus projektis „IgaILMaga“.

Projekti eesmärgiks oli  suunata õpilasi tegelema ilmavaatlustega, et seeläbi toetada nende ilma ja ilmanähtuste paremat mõistmist. Õpilased kasutasid FMI (Soome Meteoroloogia Instituut) mobiilirakendust, mis ühelt poolt annab informatsiooni hetke ilma ja kümne päeva prognoosi kohta, teisalt võimaldab edastada ilmaga seotud andmeid meteoroloogiainstituudile.

Projekti kaudu uuriti ka harrastusteaduslikes tegevustes osalemise mõju õpilastele.

Edukalt lõpetasid projekti 4. klassi õpilased Kuldur Lehtmaa, Jarmo Jõksi, Martin Jalakas, Reinhart Simon, Steven Humal ja Arkos Raian King.

2020  Leisi Kool   globbers joomla templates