Leisi Keskkool

6. mail toimus Leisi kevadjooks, kus distantsi pikkusteks 500 meetrit ja 1000 meetrit. I-IV klassi tüdrukud ja poisid läbisid 500 meetrit ja kõige-kõigemad tüdrukud olid Amelia-Lisete Kanemägi (II), Liisa Võsu (IV), Kaisi Gretel Kane (II), Karolin Jõksi (IV), Heidi Kull (IV), Emili Pilv (II) ning poistest Kristofer Rand (IV), Rasmus Laisaar (III), Arkos Raian King (III), Risto Nurk (I), Sergo Ermann (III), Rein Martinson (I). V-IX klassi tüdrukud ja poisid pidid läbima aga juba 1000 meetrit, vanema vanuseastme tüdrukute kõige-kõigemad on Õnnely Rahu (VII), Sandra Arro (VII), Christelle-Maria Tamm (V), Marii Mägi (VII), Heidi Kaubi (VIII), Elisa Mägi (IX) ning poiste kõige-kõigemad Ats Rosenfeld (IX), Andero Mägi (VIII), Roland Mägi (VII), Kevin Humal (VIII), Markus Põlluäär (VI), Jüri Valt (VII).

Pictures1

2019  Leisi Keskkool   globbers joomla templates